دسترسی به مدارک آپلود شده ویزای کانادا

//دسترسی به مدارک آپلود شده ویزای کانادا

دسترسی به مدارک آپلود شده ویزای کانادا

دسترسی به مدارک آپلود شده در هر زمان و هر مرحله از اخذ ویزای کانادا

کانادا کشوری است که افراد با اهداف مختلف نیاز دارند در آن تردد کنند. بسیاری از متقاضیان سفر به کانادا از قشر جوان جامعه هستند که با آرزوی تحقق یافتن آرزوهایشان و رسیدن به جایگاه مورد نظر خود، به فکر سفر به کانادا می‌افتند. تعداد این افراد در جامعهٔ ایرانی رو به افزایش بوده و بسیاری از مردم این کشور را به عنوان نخستین انتخاب خود در امر مهاجرت و سفرهای تحصیلی یا گردشگری اعلام می‌کنند. همچنین تعداد ایرانیان مقیم کانادا زیاد است و همین امر باعث شده عدهٔ زیادی برای دیدن اعضای خانواده، دوستان یا قوم خویش خود در فکر سفر به کانادا باشند. خب همان طور که می‌دانید یکی از ملزومات اصلی سفر به این کشور زیبا و پهناور اخذ ویزای کانادا است. به دست آوردن ویزای کانادا دارای مراحل مختلفی است که افراد برای گذراندن آنها نیاز به کمک دارند. اینکه فردی کار شما را در امر روادید کانادا پیش ببرد که دارای اطلاعات به‌روز در زمینهٔ قوانین مسافرتی کانادا بوده و بتواند با به کارگیری تخصص و دانش خود نتیجهٔٔ مطلوبی را برای شما رقم بزند بسیار حائز اهمیت می‌باشد. گفتیم که اخذ ویزای کانادا دارای مراحل مختلفی است. از جمله مراحل مورد نیاز برای گرفتن روادید کانادا می‌توان به انجام امور گردآوری مدارک، ترجمهٔ مدارک به صورت رسمی به زبان انگلیسی، ثبت‌نام ویزای کانادا، آپلود مدارک در سایت سفارت کانادا، وقت سفارت کانادا، انجام امور انگشت‌نگاری و احراز هویت، اطلاع از نتیجهٔ سفارت و پیکاپ ویزا اشاره کرد. همکاران مجرب ما در شرکت ساحل شنی از مرحلهٔ گردآوری مدارک تا پیکاپ ویزای کانادا در کنار شما خواهند بود و با دانش و تخصص خود شما را یاری خواهند کرد. اما نکته اینجاست که همهٔ متقاضیان در این راه کمکی دریافت نمی‌کنند و یا به افرادی کار خود را می‌سپارند که واجد شرایط نیستند و نمی‌توانند کار را طبق اصول جلو ببرند. در این صورت مشکلاتی پیش خواهد آمد. برای مثال فرض کنید پس از ثبت نام به هر دلیلی نیاز به دسترسی به مدارک آپلود شده دارید؛ حال آنکه به دلیل مشکلاتی همچون ندانستن رمز اکانت خود در سایت سفارت کانادا یا مشکلاتی از این قبیل نمی‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. در این شرایط متقاضیان اخذ ویزای کانادا کاملاً گیج می‌شوند و نگرانی و استرس باعث می‌شود از ادامهٔ راه منصرف شده یا فکر کنند با مراحل را از ابتدا طی کنند. اما سؤال اینجاست که چرا باید متقاضیان پس از ثبت نام به مدارک آپلود شده نیاز پیدا کنند؟ آیا می‌توان به این مدارک دسترسی پیدا کرد و اگر می‌شود چطور؟ اصلاً برای گرفتن ویزای کانادا به طور دقیق چه مراحلی باید طی شود؟ چه مدارکی برای اخذ این روادید نیاز است؟ ما در مقالهٔ حاضر اطلاعات کاملی را در مورد نحوهٔ دسترسی به مدارک آپلود شده و نکات مهمی در امر اخذ ویزای کانادا در اختیار شما خوانندهٔ محترم قرار می‌دهیم. پس با ما همراه باشید.

اخذ ویزای کانادا چه مراحلی دارد؟

اخذ ویزای کانادا دارای مراحل کاملاً مشخصی است. با این حال دانستن این مراحل با آگاهی از نحوهٔ انجام آنها، تسلط به زبان انگلیسی برای انجام امور لازم در سایت سفارت و نیز توانایی بررسی حرفه‌ای پرونده، پی بردن به نقایص آن و رفع این نقایص کار هر کسی نیست و نیاز به افرادی متبحر و کار بلد دارد. در مرحلهٔ نخست باید با کسب مشورت نوع ویزای درخواستی خود را انتخاب کنید. برای آگاهی از انواع ویزای کانادا اینجا را کلیک کنید. برای مثال اگر قصد ملاقات با دوستان و آشنایان خود در کانادا را دارید یا می‌خواهید در کنسرتی شرکت کنید و به دیدن جاذبه‌های گردشگری کانادا بروید، به ویزای توریستی نیاز دارید و چنانچه برای ادامهٔ تحصیل در دانشگاه یا کالج خاصی قصد سفر به این کشور را دارید، باید برای اخذ ویزای تحصیلی تلاش کنید. از دیگر انواع ویزا می‌توان به ویزای کار، ویزای همراه، ویزای ازدواج، سوپر ویزای کانادا و ویزای تضمینی کانادا اشاره کرد. در مرحلهٔ بعد لیست مدارک مورد نیاز را از مشاوران ما دریافت کرده و نسبت به گردآوری آنها اقدام می‌نمایید. سپس مدارک بررسی شده و برای ترجمه به دپارتمان ترجمهٔ مدارک در ساحل شنی سپرده می‌شود تا آنها را به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. سپس باید برای ثبت نام در سفارت کانادا اقدام کنید تا درخواست شما به صورت رسمی ثبت شود. این کار را می‌توانید به دو صورت آنلاین در سایت سفارت کانادا و یا به صورت حضوری ثبت نام خود را انجام دهید. از آنجایی که مزایای ثبت نام آنلاین نسبت به ثبت نام حضوری بیشتر است، بیشتر متقاضیان این راه را انتخاب می نمایند. شرکت معتبر ساحل شنی نیز از همین راه برای ثبت نام ویزای شما استفاده می‌کند تا بتوانید از مزایای آن که شامل امکان ویرایش مدارک باشد بهره مند شوید. در این مرحله اطلاعات شما در سایت سفارت کانادا ثبت شده و یک اکانت یا همان حساب کاربری برای شما ساخته می‌شود. در صورتی هم که تصمیم بر ثبت نام حضوری داشته باشید بایستی به صورت دستی مدارک خود را به یکی از کنسولگری‌های کانادا در کشورهای همسایه برده و مراحل ثبت نام را به صورت حضوری انجام دهید. سپس مدارک شما در سایت سفارت آپلود شده و مبلغ مورد نیاز به حساب سفارت کانادا واریز می‌شود. آخرین مرحله از کارهای اینترنتی مربوط به اخذ وقت سفارت کانادا است. شما تا یک ماه پس از ثبت نام فرصت دارید وقت سفارت خود را تعیین کنید. از آنجایی که در ایران سفارت یا کنسولگری کانادا وجود ندارد، بایستی در کشورهای همسایه به سفارت کانادا بروید. این کار را نیز به کارشناسان ما در شرکت ساحل شنی خواهید سپرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن امور مربوط به آن را انجام دهند و بنا بر درخواست شما وقت سفارت را در یکی از کشورهای امارات، ترکیه یا ارمنستان هماهنگ کنند. پس از آن لازم است در روز و ساعت تعیین شده در سفارت حاضر شده و با ارائهٔ مدارک امور انگشت نگاری و احراز هویت را انجام دهید. سپس به ایران باز می‌گردید و منتظر نتیجهٔ بررسی‌های سفارت می‌شوید که از طریق ایمیل به شما اعلام می‌شود. پس از اخذ پذیرش همکاران ما امور پیکاپ ویزا را برایتان انجام می‌دهند و شما ویزای کانادای خود را در ایران تحویل می‌گیرید.
باید گفت که در روش حضوری تمامی کارها بر دوش شما خواهد بود. در این روش باید به سفارت کانادا رفته و مدارک خود را به صورت حضوری و دستی به افسران سفارت تحویل دهید. سپس مبلغ مورد نیاز را از حساب بین المللی خود به حساب سفارت کانادا واریز کرده و فیش واریزی را همراه با مدارک تحویل مسئولان می‌دهید. برای انجام این کارها باید زمان بیشتری را در شکورهای همسایه بگذرانید که مستلزم هزینهٔ بیشتری نیز خواهد بود. سپس امور انگشت نگاری را به انجام می‌دهید. در آخر مسئولان یک کد پیگیری به شما می‌دهند که بتوانید از طریق آن مور ویزای خود را پیگیری کنید. در صورتی که با درخواست شما موافقت شود و بتوانید اکسپت ویزای کانادا را بگیرید، بایستی مجدداً به همان کشور سفر کرده و با ارائهٔ مدارک مورد نیاز امور پیکاپ ویزا را به انجام برسانید و روادید خود را تحویل بگیرید. از جمله معایب روش حضوری می‌توان به زمان سفر طولانی و چند باره به کشور همسایه، نیاز به یک حساب بین المللی یا حساب ارزی برای واریز وجه مورد نیاز و نیز عدم امکان ویرایش مدارک اشاره کرد. به همین دلیل ترجیح بر این است که از روش آنلاین جهت ثبت نام استفاده شود.

در ثبت ‌نام ویزای کانادا به چه مدارکی نیاز است؟

مدارک موزد نیاز برای اخذ ویزای کانادا به نوع ویزای درخواستی شما بستگی دارد. با این حال برخی از مدارک مورد نیاز به صورت پیش فرض و مشابه در تمام انواع ویزا مورد نیاز است که عبارتند از:

• مدارک شناسایی که شامل  پاسپورت، شناسنامه و یک قطعه عکس رنگی با زمینهٔ سفید و بدون روتوش می‌شود.
• مدارک مالی که شامل اسناد ملکی به نام متقاضی، سند سپردهٔ بانکی، گواهی بانکی، سند اجاره و گردش حساب حداکثر چهار ماهه می‌باشد.
• مدارک شغلی که شامل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی یا بازنشستگی، پروانهٔ کسب، کارت بازرگانی، مدارک مالیاتی، اطلاعات دقیق از شرکت، پروانهٔ وکالت یا پروانهٔ مطب می‌شود.
چنانچه دعوت‌نامه هم دارید باید اطلاعات دقیق فرد دعوت کننده و نیز برگهٔ دعوت‌نامه را نیز در اختیار داشته باشید.

در چه شرایطی پس از ثبت نام در سایت سفارت کانادا به مدارک آپلود شده نیاز پیدا می‌کنیم؟

چنانچه در یک آژانس مسافرتی مطمئن و با سابقه امور اخذ ویزای خود را به انجام برسانید، پس از ثبت نام نیازی به دسترسی به مدارک آپلود شده پیدا نخواهید کرد؛ چراکه پیش از تائید ثبت نام تمامی مدارک با دقت بالایی چک می‌شوند. ما در شرکت ساحل شنی کارشناسانی داریم که اطلاعات به‌روزی در زمینهٔ اخذ ویزای کانادا دارند و به صورت کاملاً حرفه‌ای این مراحل را با بالاترین دقت ممکن به انجام می‌رسانند. اما باید بدانید که همیشه و در همهٔ آژانس‌ها شرایط اینگونه پیش نمی‌رود. اگر خودتان به شخصه امور ویزای خود را پیش برده باشید یا به آژانس‌های مسافرتی غیرمسئول، تازه کار یا ناآگاه مراجعه نموده باشید، ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوید. برای مثال اگر شرکت رمز و نام کاربری را به شما ندهد یا خودتان این دو مورد را فراموش کنید، دسترسی به مدارک را به طور کلی از دست خواهید داد. در این زمینه همکاران ما می‌توانند در اسرع وقت نسبت به بازیابی رمز یا نام کاربری شما اقدام کرده و مشکل را برطرف کنند. اما چه زمانی به این مدارک نیاز پیدا می‌کنیم؟ ما در روش اینترنتی امکان ویزایش مدارک را داریم و همین امر باعث می‌شود افراد یادشان بیاید که فلان مدرک را در گروه مدارک آپلودی قرار نداده‌اند یا می‌خواهند فرم تکمیل شده‌ای از یک مدرک را جایگزین مدرک آپلود شده کنند. در این صورت است که نیاز به دسترسی به مدارک آپلود شده خودش را نشان می دهد. در ساده‌ترین شرایط شاید شما بخواهید مدارک خود را بررسی کنید و به این امر نیاز پیدا می‌کنید. در حالت دیگر اگر ویزای شما ریجکت شده باشد، شما برای اقدامات بعدی پس از ریجکت ویزای کانادا به مدارک آپلود شدهٔ خود نیاز دارید. در چنین شرایطی اگر بتوانید وارد اکانت خود شده و مدارک آپلود شده را به دست آورید یا به نامهٔ ریجکتی خود دست پیدا کنید، یک قدم جلو افتاده‌اید و این برای شما بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

باید بدانید که انجام امور اخذ ویزای کانادا کاری بسیار تخصصی است. در این زمینه می‌توانید از متخصصان و مشاوران مجرب، کارآزموده و باتجربهٔ ما در شرکت ساحل شنی کمک بگیرید تا با بررسی تمامی موارد، پروندهٔ شما را پیش از ارسال به سفارت جهت بررسی، به طور کامل آنالیز کنند تا هرگونه ابهام از پرونده‌تان حذف و درصد پذیرش ویزا به مراتب بالا برود. برای این کار فقط کافی است با شمارهٔ ۵۷۹۳۸ در تماس باشید.

آیا می‌توان به آپلود مدارک ویزای کانادا دسترسی پیدا کرد و اگر می‌شود چگونه؟

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی مفتخر است که در این زمینه راهگشای شما متقاضیان محترم باشد. چنانچه به دلایل مختلف نمی‌توانید به حساب کاربری یا اکانت خود دسترسی ندارید، سریعاً با همکاران ما در شرکت معتبر و با سابقهٔ ساحل شنی تماس بگیرید تا مشکل را برایتان مرتفع کنند. متخصصان اختیارات و دسترسی‌های بالایی دارند و می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن کدهای مربوطه را بازیابی کرده و مدارک آپلود شده را در اختیار شما متقاضی محترم قرار دهند. برای مثال اگر در زمینهٔ ریجکت ویزا نیاز به اقدام مجدد داشته باشید، باید مدارک اسکن شده را در دسترس داشته باشید. در نظر داشته باشید که مدارک ترجمه شده دارای اعتبار محدودی هستند و اگر زمان بگذرد باید مجدداً برای ترجمه اقدام کنید. این کار مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی می‌باشد که برای متقاضی سفر به کانادا اصلاً مناسب نیست. در این صورت با استفاده از خدمات شرکت ساحل شنی به سرعت به اکانت خود دسترسی پیدا کرده و اطلاعات مورد نیاز را بازیابی می‌کنید.
اگر قصد سفر به کانادا و بهره‌مندی از مزایای این کشور را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از همان ابتدا با کارشناسان و مشاوران ما در شرکت ساحل شنی در ارتباط باشید. کارشناسان ما با اطلاعات به‌روز خود و نیز تجربهٔ کارآمدی که در زمینهٔ اخذ ویزای کانادا دارند، می‌توانند شما را در مسیر تکمیل مدارک یاری کنند تا شما با بالاترین شانس پذیرش نسبت به درخواست ویزای خود اقدام کنید. علاوه بر این اگر به هر دلیلی دسترسی شما به اکانت خود در سایت سفارت کانادا محدود شده و نیاز به فایل‌های آپلود شدهٔ خود دارید، بدون معطلی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل را حل و تمامی مدارک را در قالب یک فایل به شما تحویل دهند.
ما در شرکت ساحل شنی همواره در تلاش هستیم تا شما مسافران محترم بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید. برای اخذ انواع ویزا و اطلاع از شرایط و قوانین مسافرتی در هر کشور می‌توانید با مشاوران و متخصصان ما در تماس باشید. پل ارتباطی ما با شما شمارهٔ ۰۲۱۵۷۹۳۸ است.

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۷:۴۷:۴۹آبان ۱۹ام, ۱۳۹۸|canadavipvisa دسته بندی ها|برچسب ها: , , |دیدگاه‌ها برای دسترسی به مدارک آپلود شده ویزای کانادا بسته هستند

در باره نویسنده :